Компанія «Atrics Group» - один з провідних українських виробників головних уборів. Вже 20 років ми радуємо наших покупців стильною та якісною продукцією, в яку вкладаємо весь набутий досвід, знання та, звичайно ж, любов до своєї справи. За минулі роки нами було освоєно складніше високотехнологічне обладнання, розроблено власний впізнаваний стиль та, звичайно, підібраний колектив професіоналів-однодумців, які докладають всіх зусиль, щоб наша продукція відповідала найвищим світовим стандартам якості та вимогам навіть найвибагливіших покупців!

На сьогодні головні убори компанії «Atrics Group» здобули заслужену славу та популярність не лише на території України, але й за кордоном. І це не дивно, адже при виробництві абсолютно всіх наших моделей ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, найновіше обладнання та працюємо з кваліфікованими спеціалістами!

Компанія «Atrics Group» є власником трьох офіційно зареєстрованих торгових марок: «ZOLLY», «ATRICS» та «HATTSON», продукція яких проходить технічний контроль та відповідає всім стандартам ГОСТу. «ZOLLY» - це лінія недорогих головних уборів, незважаючи на свою невисоку вартість, що відрізняються прекрасним дизайном, якістю та практичністю. До бренду «ATRICS» відносяться високоякісні головні убори та аксесуари середнього цінового сегменту.

І, нарешті, торгова марка "HATTSON" належить до продукції преміум-класу. Головні убори та аксесуари "HATTSON" виконані виключно з італійської пряжі найвищої якості та гарантовано дарують покупцям не лише захист від негоди, але й непередавальне відчуття комфорту та затишку.

Ми також не забуваємо про наших спортсменів та їхніх фанатів! Одним із основних видів нашої діяльності є виробництво спортивної атрибутики (шарфів, шапок, масок, бейсболок та ін.) для команд, фан-клубів та прихильників.

При розробці та виробництві нашого модельного ряду ми використовуємо найсучасніші технології (комп'ютерна вишивка, шовкографія, аплікації з каменів, лазерне вирізання тощо), що дозволяють нам втілювати у життя найсміливіші дизайнерські рішення. Так що яка б продукція "Atrics Group" не потрапила до вас у руки, ви можете бути впевнені в тому, що стали власником якісної, стильної та практичної речі!

Компанія "Atrics Group" з радістю співпрацює як з роздрібними, так і з оптовими покупцями! Абсолютно будь-який наш клієнт може розраховувати на найвищу якість нашої продукції, першокласне обслуговування та швидку доставку по всій території України!